btn-close
1

Registracijos būdas

2

Gydytojai

3

Registracija

btn-close

Registracija

btn-close

Pasirinkite registracijos būdą

TELEFONU
INTERNETU
btn-close

Registracija telefonu

TELEFONU
+370 5 275 5896
MOB. TELEFONU
+370 6 474 4857
DARBO LAIKAS
I - V 8:00-19:00
1

Registracijos būdas

2

Gydytojai

3

Registracija

btn-close

Pasirinkite gydytoją

Mindaugas
MINDAUGAS KUDELIS
Ieva
Ieva Kondratavičienė
btn-close
Mindaugas Kudelis
Gydytojas

Studijas baigiau 2013 m. Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. Atlieku visas odontologijos paslaugas, ypač daug dėmesio skiriu atstatomajai/restauracinei odontologijai. Visus gydymo etapus dokumentuoju, todėl pacientai visuomet žino, kodėl reikėjo atlikti procedūrą, ir kaip ji buvo atlikta.

Stengiuosi, kad kiekvienas gydymo etapas, kiekviena smulkmena, būtų išpildyta kuo geriau - tik tada galėsite džiaugtis gražia ir sveika šypsena

Stengiuosi, kad kiekvienas gydymo etapas, kiekviena smulkmena, būtų išpildyta kuo geriau - tik tada galėsite džiaugtis gražia ir sveika šypsena

btn-close
Ieva Kondratavičienė
Gydytoja

Dirbdama mėgstamą darbą stengiuosi išklausyti kiekvieną pacientą. Man svarbu pasiūlyti geriausią sprendimą, suprantamai nupasakoti atliekamų procedūrų reikalingumą, eigą ir drauge siekti geriausio rezultato. Nuo vaikystės mane supo odontologija, o 2016 m. su pagyrimu baigiau odontologijos studijas Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. Žinias nuolat atnaujinu konferencijose bei praktiniuose kursuose. Kartu su broliu Mindaugu turime puikią galimybę aptarti klinikinius atvejus, dalintis patirtimi bei pritaikyti naujausias metodikas praktikoje.

Burnos sveikata yra Jūsų ir mano motyvacija.

Burnos sveikata yra Jūsų ir mano motyvacija.

btn-close
Žilvinas Kudelis
Dantų technikas

Esu tikras senbuvis, klinikoje pradėjęs dirbti dar 1995 metais. Specializuojuosi išimamų dantų protezų bei metalo keramikos restauracijų gamyboje.

Dantų techniko ir gydytojo komandinis darbas užtikrina restauracijų tikslumą ir kokybę.

Dantų techniko ir gydytojo komandinis darbas užtikrina restauracijų tikslumą ir kokybę.

btn-close
Marina Kudelienė
Dantų technikė

Didžiausią dėmesį skiriu estetikai - šypsenos rekonstrukcijoms, bemetalės keramikos restauracijų gamybai. Dantų techniko darbas reikalauja kruopštumo, jame svarbi kiekviena smulki detalė, nuo danties spalvos ir formos iki mikroskopinės struktūros. Stengiuosi maksimaliai išpildyti kiekvieną gamybos etapą.

Plačiai besišypsantis pacientas - geriausia padėka.

Plačiai besišypsantis pacientas - geriausia padėka.

Naujienos / LIEPOS 25D.

Kaip išsirinkti tinkamą dantų šepetėlį?

Dantų šepetėlis - pagrindinė mūsų dantų priežiūros priemonė. Visi jį turime, visi naudojame ar bent įsivaizduojame, kaip reikia juo naudotis. Dažnu atveju turime savo mėgstamą: vieniems patinka gražūs įpakavimai, ypatingas šerelių išdėstymas, ergonomiškas šepetėlio dizainas, o galbūt ekologiškas gamintojo požiūris. Kiti savo vienintelio dar neatrado, todėl rinkdamiesi naują dantų šepetėlį nuolat eksperimentuoja. Tačiau ar tikrai žinome, koks iš tiesų turėtų būti tinkamas dantų šepetėlis?
Pirmiausia reikėtų pagalvoti, kam jis skirtas ir kokį rezultatą jį naudodami mes norime pasiekti. Atsakymas paprastas - išsivalyti dantis. Kartu su dantų pasta ar be jos, pagrindinis dantų valymosi tikslas - šepetėliu nuvalyti apnašas nuo danties paviršiaus. Veiksmas susijęs daugiau su mechaniniu “šveitimu” nei su cheminėmis šepetėlio šerelių ar dantų pastos savybėmis. Todėl norint išsaugoti sveiką šypseną, svarbiausia išsirinkti tinkamą dantų šepetėlį, kuriuo galėsite gerai išsivalyti dantis ir nereikės jo trūkumų kompensuoti papildomomis pagalbinėmis priemonėmis.
Geram mechaninio valymo efektui pasiekti turėtume rinktis dantų šepetėlį, turintį DAUG šerelių. Logika paprasta - kuo daugiau šerelių, tuo didesnį paviršiaus plotą jais nuvalysime. Įsivaizduokite buityje naudojamą šluotą - su nauja, tankia šluota grindis iššluosime žymiai efektyviau nei naudodami senąją, išretėjusiais šeriais. :)

Tačiau vien tankių šerelių nepakanka - jie privalo būti MINKŠTI. Vyrauja nuomonė, kad naudojant vidutinį ar kietą dantų šepetėlį, dantis išsivalome “geriau”. Tačiau kieti šereliai gali traumuoti dantenas, netgi paskatinti jų atsitraukimą bei sukelti dantų kaklelių defektus. Todėl neapsigaukime tariamu “švaros pojūčiu”, didindami riziką pažeisti savo šypseną. Juk mūsų tikslas - nuvalyti minkštas, o ne įsisenėjusias ir sukietėjusias dantų apnašas.
Tikimės, jog palengvinsime tinkamo dantų šepetėlio paieškas. Kaip minėjome, svarbiausia, kad jis būtų minkštas ir turėtų tankius šerelius. Jei radote atitinkantį šiuos du kriterijus - sveikiname, toliau suteikiame daugiau laisvės jūsų pasirinkimui. Spalva, dizainas, kaina ir kiti kriterijai priklausys tik nuo jūsų. Tačiau nepamirškite, jog dantų šepetėlį reikėtų keisti kas 3 mėnesius: kad būtų lengviau prisiminti - galite po naują šepetėlį įsigyti atėjus naujam metų laikui. :)
Taip pat privalome paminėti, kad net geriausias pasaulyje šepetėlis už mus dantų neišvalys. Sveiką šypseną išlaikysime tik patys kruopščiai kasdien rūpindamiesi savo dantimis. O jei nesate tikri, ar mokate tinkamai juos prižiūrėti, užsukite pas mus profilaktinei apžiūrai ar profesionaliai burnos higienai [link] ir mes mielai jus išmokysime, kaip paprastai ir efektyviai rūpintis savo šypsena :)