btn-close
1

Registracijos būdas

2

Gydytojai

3

Registracija

btn-close

Registracija

btn-close

Pasirinkite registracijos būdą

TELEFONU
INTERNETU
btn-close

Registracija telefonu

TELEFONU
+370 5 275 5896
MOB. TELEFONU
+370 6 474 4857
DARBO LAIKAS
I - V 8:00-19:00
1

Registracijos būdas

2

Gydytojai

3

Registracija

btn-close

Pasirinkite gydytoją

Mindaugas
MINDAUGAS KUDELIS
Ieva
Ieva Kondratavičienė
btn-close
Mindaugas Kudelis
Gydytojas

Studijas baigiau 2013 m. Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. Atlieku visas odontologijos paslaugas, ypač daug dėmesio skiriu atstatomajai/restauracinei odontologijai. Visus gydymo etapus dokumentuoju, todėl pacientai visuomet žino, kodėl reikėjo atlikti procedūrą, ir kaip ji buvo atlikta.

Stengiuosi, kad kiekvienas gydymo etapas, kiekviena smulkmena, būtų išpildyta kuo geriau - tik tada galėsite džiaugtis gražia ir sveika šypsena

Stengiuosi, kad kiekvienas gydymo etapas, kiekviena smulkmena, būtų išpildyta kuo geriau - tik tada galėsite džiaugtis gražia ir sveika šypsena

btn-close
Ieva Kondratavičienė
Gydytoja

Dirbdama mėgstamą darbą stengiuosi išklausyti kiekvieną pacientą. Man svarbu pasiūlyti geriausią sprendimą, suprantamai nupasakoti atliekamų procedūrų reikalingumą, eigą ir drauge siekti geriausio rezultato. Nuo vaikystės mane supo odontologija, o 2016 m. su pagyrimu baigiau odontologijos studijas Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. Žinias nuolat atnaujinu konferencijose bei praktiniuose kursuose. Kartu su broliu Mindaugu turime puikią galimybę aptarti klinikinius atvejus, dalintis patirtimi bei pritaikyti naujausias metodikas praktikoje.

Burnos sveikata yra Jūsų ir mano motyvacija.

Burnos sveikata yra Jūsų ir mano motyvacija.

btn-close
Žilvinas Kudelis
Dantų technikas

Esu tikras senbuvis, klinikoje pradėjęs dirbti dar 1995 metais. Specializuojuosi išimamų dantų protezų bei metalo keramikos restauracijų gamyboje.

Dantų techniko ir gydytojo komandinis darbas užtikrina restauracijų tikslumą ir kokybę.

Dantų techniko ir gydytojo komandinis darbas užtikrina restauracijų tikslumą ir kokybę.

btn-close
Marina Kudelienė
Dantų technikė

Didžiausią dėmesį skiriu estetikai - šypsenos rekonstrukcijoms, bemetalės keramikos restauracijų gamybai. Dantų techniko darbas reikalauja kruopštumo, jame svarbi kiekviena smulki detalė, nuo danties spalvos ir formos iki mikroskopinės struktūros. Stengiuosi maksimaliai išpildyti kiekvieną gamybos etapą.

Plačiai besišypsantis pacientas - geriausia padėka.

Plačiai besišypsantis pacientas - geriausia padėka.

VISOS PASLAUGOS

Mini-dantų-implantai

Greitas ir patikimas plokštelės stabilizavimo būdas

Greita ir patikima

Mini dantų implantai

Tik įsivaizduokite - apsilankote pas odontologą ir jau po poros valandų jūsų išimamas protezas visiškai stabiliai laikosi burnoje. Po kelių dienų jūs galite patogiai valgyti mėgstamą maistą, maloniai bendrauti, kalbėti ir juoktis pasitikėdami savimi. Tai yra pasiekiama vieno neskausmingo vizito pas odontologą metu, įsriegus mini dantų implantus, kurie stabiliai fiksuoja protezą burnoje. Ši daugeliui finansiškai prieinama procedūra visiškai nesutrikdo įprasto jūsų gyvenimo ritmo

Privalumai:

Nereikalinga kaulo augmentacija
Tik vienas vizitas
Puikiai tinka laikinam fiksavimui kol prigis standartiniai implantai

Dažniausiai užduodami klausimai:

Mini dantų implantų sistema protezui stabilizuoti - kas tai?

Mini dantų implantų sistemą sudaro miniatiūriniai titano lydinio implantai, įsriegiami į kaulą, bei juos atitinkantys fiksavimo lizdai su guminiais žiedais, kurie įtaisomi į išimamą protezą. Iš kaulo kyšanti rutulio formos implanto galvutė įvedama į lizdą, esantį proteze. Lizdo guminis žiedas tampriai laiko implanto galvutę, todėl protezas stabiliai laikosi burnoje, o jo pagrindas švelniai priglunda prie dantenų. Fiksuojantys lizdai yra tvirti, todėl juos galima veikti natūralia kramtymo jėga. Taip pat juose galimi minimalūs judesiai.

Kada galima rinktis šią implantų sistemą?

Dantų implantai – vienas didžiausių odontologijos laimėjimų per pastaruosius 25 metus. Mini dantų implantai – tai naujovė, suteikianti galimybę stabilizuoti protezus, atliekant minimalią operaciją. Mažo skersmens (apie 2 mm) implantai leidžia odontologui pritaikyti juos didesnei pacientų grupei. Mini dantų implantai rekomenduojami šiais atvejais: • pacientas nepageidauja ilgai trunkančio sudėtingo gydymo taikant įprastus implantus; • nėra pakankamai kaulo, kad būtų galima taikyti įprastus implantus; • pacientas pageidauja mažiau kainuojančio gydymo, nei taikant įprastus implantus.

Kaip atliekama implantacijos procedūra?

Atliekama tiksli minimaliai traumuojanti operacija, kurios metu mini dantų implantai įsriegiami į žandikaulį. Dažniausiai vizitas pas odontologą trunka iki 2 valandų, taikoma vietinė nejautra. Atlikus procedūrą, implantų galvutės kyšo virš dantenų, sudarydamos tvirtą pagrindą stabilizuoti protezą. Gijimo periodas yra žymiai trumpesnis, nei naudojant įprastus implantus – protezas gali būti uždėtas jau tą pačią implantacijos dieną. Kaip ir atliekant bet kurią procedūrą, reikia įvertinti riziką. Odontologas turi nuspręsti, ar ši procedūra jums tinkama ir ją atlikti, tik esant indikacijoms.

Kaip jausiuosi pirmąją dieną po procedūros?

Po implantacijos galite jausti nežymų skausmą, nedidelį diskomfortą. Skausmą galima malšinti tam skirtais vaistais. Svarbiausia - pagaliau jausite, kad protezas burnoje saugus ir stabilus. Galėsite iš karto valgyti ir kramtyti, tačiau kurį laiką teks vengti itin kieto ir lipnaus maisto.

Mini dantų implantai

Apatinio žandikaulio plokštelės stabilizivimas mini implantais
nuo 1200
Apatinio žandikaulio plokštelės stabilizivimas 2 implantais ir lokatorine sistema
nuo 1500