btn-close
1

Registracijos būdas

2

Gydytojai

3

Registracija

btn-close

Registracija

btn-close

Pasirinkite registracijos būdą

TELEFONU
INTERNETU
btn-close

Registracija telefonu

TELEFONU
+370 5 275 5896
MOB. TELEFONU
+370 6 474 4857
DARBO LAIKAS
I - V 8:00-19:00
1

Registracijos būdas

2

Gydytojai

3

Registracija

btn-close

Pasirinkite gydytoją

Mindaugas
MINDAUGAS KUDELIS
Ieva
Ieva Kondratavičienė
btn-close
Mindaugas Kudelis
Gydytojas

Studijas baigiau 2013 m. Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. Atlieku visas odontologijos paslaugas, ypač daug dėmesio skiriu atstatomajai/restauracinei odontologijai. Visus gydymo etapus dokumentuoju, todėl pacientai visuomet žino, kodėl reikėjo atlikti procedūrą, ir kaip ji buvo atlikta.

Stengiuosi, kad kiekvienas gydymo etapas, kiekviena smulkmena, būtų išpildyta kuo geriau - tik tada galėsite džiaugtis gražia ir sveika šypsena

Stengiuosi, kad kiekvienas gydymo etapas, kiekviena smulkmena, būtų išpildyta kuo geriau - tik tada galėsite džiaugtis gražia ir sveika šypsena

btn-close
Ieva Kondratavičienė
Gydytoja

Dirbdama mėgstamą darbą stengiuosi išklausyti kiekvieną pacientą. Man svarbu pasiūlyti geriausią sprendimą, suprantamai nupasakoti atliekamų procedūrų reikalingumą, eigą ir drauge siekti geriausio rezultato. Nuo vaikystės mane supo odontologija, o 2016 m. su pagyrimu baigiau odontologijos studijas Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. Žinias nuolat atnaujinu konferencijose bei praktiniuose kursuose. Kartu su broliu Mindaugu turime puikią galimybę aptarti klinikinius atvejus, dalintis patirtimi bei pritaikyti naujausias metodikas praktikoje.

Burnos sveikata yra Jūsų ir mano motyvacija.

Burnos sveikata yra Jūsų ir mano motyvacija.

btn-close
Žilvinas Kudelis
Dantų technikas

Esu tikras senbuvis, klinikoje pradėjęs dirbti dar 1995 metais. Specializuojuosi išimamų dantų protezų bei metalo keramikos restauracijų gamyboje.

Dantų techniko ir gydytojo komandinis darbas užtikrina restauracijų tikslumą ir kokybę.

Dantų techniko ir gydytojo komandinis darbas užtikrina restauracijų tikslumą ir kokybę.

btn-close
Marina Kudelienė
Dantų technikė

Didžiausią dėmesį skiriu estetikai - šypsenos rekonstrukcijoms, bemetalės keramikos restauracijų gamybai. Dantų techniko darbas reikalauja kruopštumo, jame svarbi kiekviena smulki detalė, nuo danties spalvos ir formos iki mikroskopinės struktūros. Stengiuosi maksimaliai išpildyti kiekvieną gamybos etapą.

Plačiai besišypsantis pacientas - geriausia padėka.

Plačiai besišypsantis pacientas - geriausia padėka.

VISOS PASLAUGOS

Implantacija

Geriausias būdas atkurti prarastus dantis

Implantacija

Geriausias būdas atkurti prarastus dantis.

Dantų implantacija - sparčiai populiarėjanti paslauga odontologijoje. Prarasto danties atstatymas implantu - geriausias galimas estetinis ir funkcinis sprendimas, tarnaujantis ilgus metus. Dantų implantais galima atstatyti tiek pavienių ar kelių dantų netekimo sukeltus defektus, tiek grąžinti šypseną visiškai bedančiams žandikauliams. Mindaugo šypsenos klinikoje dirbama su Straumann bei Megagen implantų sistemomis.

Implantacijos galimybės:

Pavienių dantų atstatymas
Tiltiniai protezai ant implantų
Bedančio žandikaulio rekonstrukcija
Chirurginių gidų naudojimas maksimaliam implantacijos tikslumui pasieikti
Išimamų protezų stabilizavimas implantais
All-on-4 ir All-on-6 metodikos

Dažniausiai užduodami klausimai:

Ar implantacijos procedūra skausminga?

Tai dažnai pacientus neraminantis klausimas. Procedūros metu atliekama nejautra, todėl implantacijos metu tikrai nejausite skausmo. Dažniausiai vienintelis nemalonus pojūtis ir yra nejautros atlikimas, tačiau šis jausmas Jums puikiai pažįstamas - ji atliekama daugelio odontologinių procedūrų metu. Jei vis dar neramu, impantaciją galime palyginti su danties šalinimu. Jei yra tekę patirti šią procedūrą - ji yra gerokai nemalonesnė, nei implanto sriegimas.

Kiek laiko užtrunka atstatyti dantį po implanto įsriegimo?

Rezultatas priklauso nuo defekto lokalizacijos. Jei netekote danties apatiniame žandikaulyje, galutinis jo atstatymas galimas praėjus 2 - 3, jei viršutiniame - 4 - 6 mėnesiams po implantacijos. Tačiau netekus priekinio danties, jau implantacijos metu ar po kelių dienų yra pagaminamas laikinas vainikėlis, siekiant atstatyti estetinį vaizdą iki galutinio protezavimo.

Ar implantai tarnaus visą gyvenimą, kaip reklamuojama?

Dažnai sulaukiame klausimų, kiek ilgai tarnauja dantų implantai? Ypač, kai gamintojai skelbia apie viso gyvenimo garantijas, svarbu suprasti, kad yra daugybė faktorių, kurie gali lemti implanto ilgaamžiškumą. Vienas iš svarbiausių - tinkama priežiūra ir reguliarūs profilaktiniai vizitai. Tinkamai prižiūrimi implantai tarnaus ilgai, o laiku pastebėjus prasidedančias problemas apie implantą - jas galima išspręsti nepraradus implanto. Jei vis dėlto implantą reikia pašalinti - gamintojų suteikiama garantija leidžia procedūrą pakartoti nemokamai arba su ženklia nuolaida.

Implantacija

Straumann SLActive implantas
nuo 750
Straumann implantas
nuo 650
Neodent implantas
nuo 550
Megagen Anyridge implantas
nuo 600
3D planavimas ir chirurginis gidas
nuo 50
Pilno kontūro cirkonio vainikėlis
nuo 500
Cirkonio oksido pagrindu pagamintas vainikėlis
nuo 600
INFIX vainikėlis ant implanto
nuo 600
Hibridinis akrilinis protezas
nuo 2500
Bemetalės keramikos protezas su titano sija
nuo 4500
Minkštųjų audinių korekcija implantacijos metu
nuo 100
Nedidelės apimties kaulo augmentacija
nuo 200
Sinuso pakėlimas (vidinis, Densah)
nuo 300